گنج یابی، باستان شناسی و دفینه
گنج یابی، باستان شناسی و دفینه
آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ

 

روشی برای یافتن گنج و دفینه های زیر زمین با سرمه مار

گنج و دفینه یابی با سرمه مار

شیوه ها و راههای مختلفی برای گنج یابی و کشف دفینه وجود دارد که برخی عملی و برخی تئوری هستند از این روش ها بسیار علمی و تجربه شده و برخی خرافه می باشند در اینجا سعی داریم تا آموزش یافتن گنج و دفینه در زیر زمین را با سرمه مار بگیم:

روشی برای یافتن گنج و دفینه های زیر زمین با سرمه مار,سرمه مار,یافتن گنج با مار,یافتن گنج به وسیله سرمه مار,پیدا کردن گنج و دفینه با سرمه مار,چگونه میتوان با سرمه مار گنج زیر زمین را پیدا کرد,سرمه چشم مار

برای اینکه بدانید محل دفینه کجاست یک مار بگیرید و او را بکشید چشم و سر و دم مار را سوزانیده
و به صورت سرمه در بیاورید و به چشم خود بکشید به هر جا که گمان دارید در آنجا دفینه است بروید
خواهید دید که از آنجا دود بلند می شود.اون چبزی که از محل دفینه خار ج می شود دود نیست. فلزاتی که زیر زمین هستند مانند طلا به دلیل خاصیت مولکولی که دارند در طول روز گرمایی خورشید را نگه می دارند و این باعث می شود که محل دفینه گرمتر از جاهای دیگر باشد اون چیزی هم که از ان جا خار ج می شود یون ها یا همان گرمای ذخیره شده هست به همین دلیل اگر برف اندکی هم در محل ببارد و بعد افتاب به محل بزند شما خواهید دید که در طول زمین یه قسمت هایی به شکل دایره برفش زودتر از بقیه جاها آب شده هست.

البته ما تضمین نمیکنیم که این روش ۱۰۰ درصد تضمینی هست . این نوشته ها از سایتهای اینترنتی جمع آوری شده است .
تاریخ: سه شنبه 17 فروردين 1395برچسب: گنج , دفینه یابی , سرمه مار,گنج , دفینه , آموزش گنج ,,
ارسال توسط گنج بزرگ
       

در اینجا برترین و بهترین گنج های عرش الهی آمده است

ابن فهد می­گوید: جبرئیل(علیه السّلام) شاد و خندان بر پیامبر(صلّی الله علیه و آله و سلّم) نازل شد و عرض کرد: سلام بر تو ای محمّد! و آن حضرت جواب سلام او را دادند.

سپس عرض کرد: حق تعالی، برایت هدیه ­ای فرستاده است.

حضرت(صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرمودند: آن هدیه چیست؟

عرض کرد:

کلماتی است از گنج­های عرش الهی، که خداوند عرش را به این کلمات گرامی داشته است.

پیامبر(صلّی الله علیه و آله و سلّم) پرسیدند: آن کلمات چیست؟

جبرئيل عرض كرد:

يا مَن اَظهَرَ الجَميل وَ سَتَرَ القَبيح، يا مَنْ لَمْ يُؤاخِذْ بِالجَريرَة وَ لَم يَهتِکِ السِّترِ، يا عَظيمَ العَفوِ يا حَسَنَ التَّجاوُزِ، يا واسِعَ المَغفِرَة، يا باسِطَ اليَدَينِ بالرِّحمَة، يا صاحِبَ کُلِّ نَجوی وَ مُنتَهي کَلِّ شَکوي، يا کَريمَ الصَّفحِ، يا عَظيمَ المَنِّ يا مُبتَدَأً بِالنِّعَمِ قَبلَ اِستِحْقاقِها،

 

 

 

يا رَبَّنا وَ يا سَيِّدَنا وَ يا مَولانا وَ يا غَايةَ رَغبَتَنا اَساَلُکَ يا اللهُ اَنْ لا تُشَوِهَ خَلقي بِالنّار.

رسول خدا(صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرمودند: جبرئیل! ثواب این کلمات چیست؟

عرض کرد: هیهات! هیهات! که کسی جز خداوند ثواب آن را بداند. اگر فرشتگان هفت آسمان و زمین جمع شوند، ثواب یک جزء این دعا را نمی­توانند وصف کنند.

وقتی می­گوید:

يا مَنْ اَظهَرَ الجَميِلْ وَ سَتَرَ القَبيحْ

ای خدایی که بدی را می­پوشانی و خوبی را آشکار می­کنی، خداوند هزار پرده در دنیا و آخرت بر او می­پوشاند و حالش را نیکو می­کند.

وقتی می­گوید:

يا مَنْ لَمْ يُؤاخِذْ وَ لَم يَهْتِکِ السِّترِ

ای کسی که به گناه و جنایت مؤاخذه نکردی و پرده­ي آبرو را پاره نکردی(روزی که همه­ي پرده­ها کنار می­رود حق تعالی پرده او را ندرد و او را محاسبه نکند).

وقتی می­گوید:

یا عَظيمَ العَفو

خدا همه­ ي گناهانش را هر چند مانند کف دریاها باشد، می­آمرزد.

 

(کنایه از این همانطور که کف دریا را نمی­توان شمارش کرد، گناهانی که قابل شمارش توسّط ما نباشد را هم به شرط اخلاص و توبه خواهد بخشید.)

وقتی می­گوید:

یا واسِعَ المَغفِرَة

خداوند هفتاد درب رحمت می­گشاید، تا از دنیا بیرون رود.

وقتی می­گوید:

یا باسِطَ اليَدَينِ بِالرَّحمَة

دست قدرتش را به رحمت می­گشاید.

وقتی می­گوید:

يا صاحِبَ کُلَّ نَجوی وَ يا مُنتَهی کُلَّ شَکوی

خدا پاداش هر مصیبت زده­ای از قبیل: بیمار، کور، مسکین، صاحب بلا و مصیبت تا روز قیامت را به او عنایت می­فرماید.

وقتی می­گوید:

يا عَظيمَ المَنِّ

ای کسی که نعمتت عظیم است، آرزویش را برآورده می­کند.

وقتی می­گويد:

يا مبتدأ بِالنِّعَمِ قَبلَ اِسْتِحْقاقِها

پاداش بنده­ی شکرگزار را به او می­دهد.

 

وقتی می­گويد:

يا رَبَّنا وَ سَيِّدَنا

خداوند می­فرماید: ای فرشتگان ! شاهد باشید که او را آمرزیدم و به اندازه­ی همه­ی کسانی و همه چیزهایی که آفریدم ( بهشت، آسمان­ها و زمین­های هفتگانه، آفتـاب، ماه، ستارگـان، خـاک، قطره­هـای­باران، کوه­ها، ریگ­ها، عرش، خاک و کرسی به او پاداش می­دهم.

وقتی می­گويد:

یا مَولانا

قلب و دلش را، پر از ایمان می­کنم.

وقتی می­گويد:

يا غايَة رَغبَتَنا

روز قیامت، خلایق خواسته­ها و آرزوهایی دارند به اندازه­ي همه­ی آرزوهای آن­ها همه را یک­جا به او می­دهم.

وقتي مي­گويد:

اَساَلُکَ يا اَلله اَن لا تَشوه خَلقی بِالنّار

از آتش دوزخ آزادش کردم. ای فرشتگان! شاهد باشید، پدر، مادر، برادران، اهل، اولاد و همسایگانش را هم آزاد نمودم.

شفاعتش را درباره­ی 1000نفر از کسانی که آتش بر آن­ها واجب شده پذیرفتم.

یا محمد! پروردگارت می­فرماید:

این کلمات را فقط در اختیار اهل تقوی و مومنین قـرار بـده ولی در اختیـار منافقیـن مگذار و خصوصاً هر موقع دور بيت الحرام طـواف كردي، ‌اين دعا را بخوان.[1]

برگرفته از کتاب مناجات نامه
حجة الاسلام والمسلمین محمدرضا حاتم پوری کرمانی


1ـ عدهّ الداعي، ص337
ارسال توسط گنج بزرگ

فلزیاب و طلایاب

شایعه ای مبنی بر اینکه بعضی از دستگاههای فلزیاب ، خصوصا نوع داخلی و یا مونتاژ داخل دارای جی پی اس و مکان یاب مخفی هستند و ماموران به محض روشن شدن سیستم شما در منطقه و محدوده ای حتی دور افتاده، بلافاصله رد شما را می رنند و هم محل شما لو می رود و هم خودتان بالاخره دستگیر می شوید!! که باز باید عرض نمایم که این فقط یک شایعه پوچ و بی اساس بوده و نشات گرفته از گفته ها و چرندیات فروشندگانی بیچاره و مستاصل بوده که برای فروش دستگاههای خود دیگر دستگاه ها را اینگونه معرفی می نمایند و خلاصه راهی جز گل آلود کردن آب جهت ماهی گیری آسان را بلد نبوده و نیستند!!..

اغلب اشخاصی که اقدام به خرید طلاباب یا فلزیاب مینمایند ۹۵% از روی نداری و نیاز به این کار دست می زنند و فقط ۵% افراد برای علاقه شخصی و کشف ناشناخته ها و ماجراجویی، اقدام به خرید فلزیاب می نمایند.
همانطور که بارها ذکر نموده ام ، با یک چاقو هم می توان انسانی را  کشت و هم سر گوسفندی را به صورت قانونی و شرعی زبح نمود ! ولی این کجا و آن کجا !!؟

کار اول جرم محسوب گشته اما کار دوم جرم نبوده و نیست. حال در مقام مقایسه باید عرض کنم که اولا صرفا خریداری یا حمل و نقل و فروش دستگاههای طلایاب یا فلزیاب، برابر قوانین جاری کشور اشکالی نداشته و شما برابر قانون می بایست پس از خرید و تهیه هر نوع فلزیاب و تجهیزات وابسته ، با مراجعه به اداره معادن و فلزات محل اقامت خود و ارائه درخواستی جهت صدور مجوز رسمی برای اکتشاف معادن مختلف در محدوده و منطقه ای مشخص، تجهیرات خود را از هرگونه توقیف و مصادره مصون نمایید و هیچ مرجعی نیز نمیتواند فراتر از قانون، با شما برخورد نماید و لذا حتی درصورت عدم مراجعه به اداره یاد شده و عدم انجام مراحل قانونی تا اخذ مجوز، چنانچه دستگاه شما بجز در زمان حفاری غیر مجاز یا کار با دستگاه در محدوده و محوطه های باستانی و ثبت شده و علامتگذاری شده توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، توسط ماموران انتظامی توقیف گردد و به دادسرا انتقال داده شود، مقام محترم قضایی با استناد به قانون میبایست به شما فرصتی بدهد تا قبل صدور حکم چنانچه توانایی دریافت مجوز اکتشاف معادن را دارید، بتوانید با مراجعه به اداره مذکور مجوز لازم را اخذ نموده و با ارائه آن به مرجع رسیدگی کننده، دستگاه توقیف شده خود را آزاد نمایید. شایان ذکر است درصورت عدم توانایی اخذ مجوز از اداره مذکور، باز هم از نظر قانون شما مرتکب جرمی که مستحق کیفری خاص باشد نشده اید و نهایتا دستگاه و تجهیزات شما ، برابر قانون به نفع سازمان میراث فرهنگی ضبط و مصادره می گردد و جرم و کیفر دیگری ، متوجه شما نخواهد بود، مگر آنکه در حین تحقیقات و بازجویی توسط اداره پلیس آگاهی یا اطلاعات ناجا ، اعترافات یا سخنانی راجع به حفاری یا گنج و … در گذشته به زبان بیاورید که در آن صورت چند صباحی را می بایست میهمان آن اداره های محترم جهت تحقیقات بیشتر بمانید! و باز عرض می نمایم: با فلزیاب هم میتوان دنبال اشیاء عتیقه و گنج و زیر خاکی رفت و هم میتوان معادن مختلف را کشف و ثبت نمود.

ضمنا چند وقتی است که شایعه ای مبنی بر اینکه بعضی از دستگاههای فلزیاب ، خصوصا نوع داخلی و یا مونتاژ داخل دارای جی پی اس و مکان یاب مخفی هستند و ماموران به محض روشن شدن سیستم شما در منطقه و محدوده ای حتی دور افتاده، بلافاصله رد شما را می رنند و هم محل شما لو می رود و هم خودتان بالاخره دستگیر می شوید!! که باز باید عرض نمایم که این فقط یک شایعه پوچ و بی اساس بوده و نشات گرفته از گفته ها و چرندیات فروشندگانی بیچاره و مستاصل بوده که برای فروش دستگاههای خود دیگر دستگاه ها را اینگونه معرفی می نمایند و خلاصه راهی جز گل آلود کردن آب جهت ماهی گیری آسان را بلد نبوده و نیستند!!


حال سوال اینجاست که با این همه گرفتاری ها و وضعیت نابسامان و نیز اوضاع بد مالی خودتان، چرا فلزیاب یا طلایابی میخرید که فقط برایتان میخ یا ذرات در بیاورد!؟

همانطور که می دانید، در گذشته ، من بارها در این باره توضیحاتی داده ام ولیکن برای آن دسته از دوستانی که تاکنون موفق به دیدن فیلمهای آموزشی و … بنده نشده اند مجددا عرض می نمایم که: تست را نباید در هوا  یا در داخل شرکتها ، منازل و یا آکواریومها! یا در حتی مکانهایی که خود فروشندگان در داخل باغ یا حیاط خود ساخته اند و به عنوان محل تست معرفی میکنند، صورت گیرد. مثلا محل تست می تواند در مکانی خارج از شهر و داخل کوه یا جنگل بوده و محل انحام تست در محدوده مورد تایید فروشنده ، توسط خود خریدار تعیین گردد. باز متذکر می شوم که در محلی که خود فروشنده از قبل درست کرده است، به هیچ عنوان تست نکنید. دستگاهی که از پشت یک صخره و سنگ به قطر بیش از ۲ متر ، بتواند فلزی را سنس (احساس) نماید، از نظر بنده و بسیاری از حرفه ای های این کار، مورد قبول و تایید می باشد.


حال که مورد تست عمق دستگاه که موضوع بسیار مهمی هم می باشد، مشخص شد، نوبت به تفکیک دستگاه فلزیاب می باشد که ما دو نوع تفکیک داریم که  یک نوع آن معمولی بوده و زیاد به درد شما نمی خورد و نوع دوم آن خوب است که در زیر برایتان توضیح خواهم داد.

نوع اول :تفکیک فلز آهن از غیر آهن  یعنی آهن را از بقیه فلزات جدا میکند و اگر دستگاه آهن ببیند میگوید

آهن و اگر مس یا طلا یا استیل یا مفرغ یا روی یا نقره و هر نوع فلز که در اراضی پیدا میشود مثل کنسرو یا

 

ظرف نوشابه را به شما غیر آهن نشان میدهد پس ما چگونه طلا را تشخیص دهیم؟!! که باید عرض کنم که در این حالت نمیشود و موفق شدن در این حالت کار حضرت فیل می باشد والا غیر!!

اما نوع دوم: تفکیک طلا از انوع فلز دیگر این نوع تفکیک ما را موفق میکند به شرطی که زیر خاک تست شود…..

در این حالت دستگاه باید بتواند فلزاتی که در نوع اول غیر آهنی تشخیص داده شده اند را مجددا تفکیک کرده و بگوید طلا یا غیر طلا می باشد.

در پایان امیدوارم گرفتار شیادان بی سواد ولی حیله گر قرار نگیرید و با چشم باز اقدام به خرید دستگاه نمایید و همیشه موفق و پیروز باشید.
ارسال توسط گنج بزرگ